سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1401 اردیبهشت 31 شنبه May 21, 2022
تصاویر منتخب
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1396/10/12 08:00

سهم استان از اعتبارات صندوق توسعه ملی 500 میلیارد تومان است

اولین جلسه شورای اداری شهرستان فریمان به ریاست فرماندار و در ساعت غیراداری با حضور نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و مدیران فریمان در محل سالن اجتماعات فرمانداری فریمان برگزار شد.

 

 

 

در این مراسم نماینده مردم فریمان در مجلس با بیان این که مدیران ادارات و مسئولان دستگاه ها باید در حوزه بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار با ایجاد بسترهای مناسب، مشکلات و معضلات آنان را رفع کنند، افزود:حضور یک سرمایه گذار در شهرستان فریمان به نحوه ارتباط همه شما با وی بستگی دارد بنابراین  باید طوری رفتار کنیم که سرمایه گذار با علاقه فراوان اقدام به سرمایه گذاری در شهرستان کند. د
کتر سید احسان قاضی زاده هاشمی برگزاری جلسات در وقت غیراداری و تذکر به مدیران پروازی توسط فرماندار را نشان از جدیت و تلاش مهندس صفایی در خدمت گذاری به مردم تصریح کرد: امیدوارم در حوزه بخش کشاورزی، دام پروری و دام داری با تلاش های فرماندار و جهادکشاورزی مشکلات این بخش و حوزه مکانیزاسیون کشاورزی را که ضرورتی بی بدیل است، مدیریت و رفع کنیم. قاضی زاده گفت: اعتبارات زیادی برای مکانیزاسیون کشاورزی وجود دارد و 30 میلیارد تومان برای احیای قنوات در استان در نظر گرفته شده است که امیدوارم شهرستان در جذب این اعتبار پیشتاز باشد.قاضی زاده با بیان این که اعتبارات صندوق توسعه ملی برای حوزه روستایی تا 20 روز آینده طبق آین نامه هیئت وزیران که به تصویب هم رسیده است، ابلاغ می شود افزود: سهم استان خراسان رضوی از 1.5 میلیارد تومان سهم اعتبارات صندوق توسعه ملی که شامل طرح های روستایی، خدمات روستایی و گردشگری روستایی و ... می شود، 500 میلیارد تومان است.
وی گفت: با استاندار درباره این اعتبار صحبت شده است تا این طرح پیوست شهرستانی و تقسیم بندی نوع طرح برای آن وجود داشته باشد .بنابراین مسئولان طرح هایی را جذب کنند که ایجاد اشتغال کند و کارشناسی شده و توسعه محور باشد.
صفایی فرماندار فریمان نیز در این جلسه گفت: مشکلات و نارسایی های شهرستان باید با تعامل و همکاری ادارات رفع شود. وی گفت:روز گذشته با تعامل خوب ادارات مربوط  موانع روشنایی بیمارستان حضرت زهرا (س) رفع شد و در آینده نزدیک شاهد برطرف شدن این مشکل خواهیم بود بنابراین آن چه مهم است استفاده ادارات از ظرفیت شهرستان و استان است که مشکل را حل کردند.
صفایی با اشاره به این که برای رفاه حال مردم و خدمت گزاری به آنان جلسات کمیته برنامه ریزی، شورای فرهنگ عمومی، شورای اداری و ... که وقت زیادی را می گیرد در خارج از وقت اداری و با حوصله برگزار می شود، گفت: در هر جلسه ای که با حضور فرماندار برگزار می شود، رئیس اداره موظف است شرکت کند.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

روزنامه خراسان رضوی / سهم استان از اعتبارات صندوق توسعه ملی 500 میلیارد تومان است

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :