سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1401 آذر 10 پنجشنبه December 02, 2022
تصاویر منتخب
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1401/04/28 11:45

طلب ۱۹ میلیون یورویی فوتبال ایران از AFC و FIFA/ مجلس برای فدراسیون فوتبال بودجه مستقل در نظر گرفته است

 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی رقم طلب فدراسیون فوتبال ایران از AFC و FIFA بابت پاداش جام جهانی و افتخار آفرینی تیم‌های باشگاهی را ۱۹ میلیون یورو اعلام و تصریح کرد: با وجود بلوکه بودن این ارقام، اما مجلس برای فدراسیون فوتبال بودجه مستقل در نظر گرفته و انتظار داریم تیم ملی با برنامه‌ریزی فدراسیون برای حضوری قدرتمند در جام جهانی مراحل آماده‌سازی را به بهترین نحو طی کند.

 

 


سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه طلب فدراسیون فوتبال ایران مجموعا از FIFA و AFC رقمی معادل 19 میلیون یورو است، عنوان کرد: بخشی از این طلب مربوط به پاداش‌های جام جهانی و بخشی از آن مربوط به پاداش‌‎های آسیایی باشگاه‌ها است.

نماینده مردم فریمان و سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس تصریح کرد: متأسفانه به دلیل تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان، نتوانسته‌‎ایم این مبالغ را به درون کشور منتقل کنیم که امیدواریم با پیگیری‌های وزارت خارجه و با رفع تحریم‌ها این مبالغ هرچه سریع‌تر وارد ورزش کشورمان در رده ملی و باشگاهی شود.

علاوه بر مجلس وزارت ورزش هم بودجه‌ای برای آماده سازی تیم ملی در مسیر جام جهانی در نظر گرفته است

وی با تأکید بر اینکه اما همه این‌ها، دلیلی بر برنامه نداشتن جهت آماده سازی تیم ملی فوتبال در مسیر جام جهانی نمی‌‎شود، تصریح کرد: چرا که مجلس برای فدراسیون فوتبال بودجه مستقل در نظر گرفته است و وزارت ورزش نیز بودجه مستقلی را برای حضور در جام جهانی در نظر دارد.

وی اضافه کرد: به آقایان در فدراسیون اعلام کردیم که برنامه ریزی‌ها به بهترین نحو صورت گیرد و تیم ملی طبق برنامه، آماده سازی خود را انجام دهد، هیچ بهانه‌ای برای کمبود منابع بودجه‌ای در مسیر آماده سازی تیم ملی وجود ندارد.

قاضی زاده هاشمی یادآور شد: پیگیری‌ها ما در مجلس برای پشتیبانی از تیم ملی حتی تا برقراری پرواز مستقیم به کره جنوبی نیز بوده است و نه فقط از طریق وزارت ورزش بلکه از طریق سایر وزارتخانه‌ها و دولت سعی کرده‌‍ایم از تیم ملی پشتیبانی کنیم.

مجلس هیچ دخالتی برای تعیین بازی‌های تدارکاتی تیم ملی نداشته و نخواهد داشت

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مجلس در همه جا کنار تیم ملی بوده است، گفت: هدف ما حضور قدرتمندانه در جام جهانی است؛  قطعا آزادسازی پول‌های بلوکه شده خواسته و دغدغه ما است اما هیچ گونه کمبودی برای آماده سازی تیم ملی در مسیر جام جهانی وجود ندارد.  

وی تأکید کرد: از سوی دیگر اما در اینکه چه تیمی برای بازی‌های تدارکاتی تیم ملی انتخاب شود، مجلس هیچ ورودی ندارد و فقط خواستار تقویت این تیم برای حضور قدرتمندانه در جام جهانی هستیم.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

طلب 19 میلیون یورویی فوتبال ایران از AFC و FIFA/ مجلس برای فدراسیون فوتبال بودجه مستقل در نظر گرفته است/ هیچ محدودیتی برای آماده‌سازی تیم ملی وجود ندارد / خبرگزاری خانه ملت

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :