سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1399 آذر 4 سه شنبه November 25, 2020
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1399/07/16 12:22

قاضی‌زاده هاشمی : پرسپولیس با دلار 30 هزار تومانی نشاط ایجاد کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید شستا چک فدراسیون را به اجرا گذاشته و به دنبال دریافت مطالبات خود است.

 

 

 


به گزارش "ورزش سه"، احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی که این روزها با اظهار نظر در مورد مسائل فوتبالی و ورود جدی به پرونده ویلموتس یکی از چهره های شناخته شده سیاسی کشور به شمار می رود، در بازدیدی که از مشهد داشت، در رابطه با اخرین شرایط پرونده ویلموتس گفت: این پرونده از دو جهت در حال بررسی است. شستا چک خود را به اجرا گذاشته و به دنبال مطالبات خود از فدراسیون است. در سازمان بازرسی هم پرونده در جریان است. ما هم در مجلس روی این موضوع کار می کنیم و به زودی گزارش را قرائت خواهیم کرد.


وی ادامه داد: پرونده در جریان و زنده است. الان دنبال این هستیم که گراندز محکومیت کشور برسد. 58 روز گذشته. نهایتا ظرف 2 ماه باید برسد. امیدواریم ظرف 10 روز آینده برسد. جزئیات آن مشخص می کند که چقدر شانس وجود دارد که در CAS  برنده باشیم.


او سپس در مورد استعدادیابی هیئت فوتبال استان خراسان در این استان به صورت رایگان بیان کرد: ما اینجا هستیم که از این پروژه ها و این اقدام حمایت کنیم. متاسفانه ورزش ما در همه جا پولی شده و اگر پول نداشته باشد، نمی‌تواند در هیچ رشته ای فعالیت کند. در این نقطه از شهر مشهد، مردم برای تامین معیشت خودشان مشکل دارند و این استعدادیابی و تمرین رایگان با امکانات جانبی جای تقدیر و تشکر دارد.


سوال بعدی از قاضی زاده هاشمی در رابطه با دیدار پرسپولیس و النصر بود و اینکه گفته می شود که از داخل کشور مدارکی به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای محرومیت پرسپولیس ارسال شده است. قاضی زاده هاشمی در واکنش به این موضوع گفت: متاسفانه چندین سال است که گزارش های داخل به خارج و کذب در فوتبال ما را رایج شده و در همه حوزه ها و بخش ها این را می بینیم. به نظرم این ضعف وزارت ورزش است. قطعا این کارها خدمت به وطن نیست. در مورد یک مسابقه این را می بینید. در مورد اساسنامه و پرونده ویلموتس می بینید. در این میان عده ای برای منافع خودشان و مجموعه ای که دارند، اطلاعات غلطی علیه رقبا یا مجموعه های مقابلشان می دهند. ما همه ایرانی هستیم.  همه برای وطن و برای این همه توفیق ورزشی که حاصل شده، خوشحال شدیم. این یک توفیقی بود که این همه مردم خوشحال شدند و یک شور و نشاط مردمی در عین دلار 30 هزار تومانی ایجاد شد. این نشان داد ورزش هنوز زنده است. باید از توفیق های ملی حمایت کنیم.  اگر رقابتی هم وجود دارد، باید در عرصه داخلی باشد و خیلی خوب است.


او در پاسخ به این سوال که آیا این کارها مصداق جاسوسی است یا خیر، اینطور پاسخ داد: ما در مورد برخی از موضوعات گزارش هایی دریافت کرده ایم. مثلا در مورد ویلموتس گزارش خواسته ایم از دستگاه های امنیتی. در موضوعات دیگر هم گزارش بدهند، مجلس پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

قاضی‌زاده: پرسپولیس با دلار 30 تومنی نشاط ایجاد کرد / ورزش سه

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :