سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 اسفند 5 دوشنبه February 24, 2020
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1396/10/23 10:22

مردم عملکرد برخی مسئولان را به نام کل نظام نمی‌نویسند / حوادث اخیر کشور برای تمامی مسئولان باید درس عبرت باشد

نماینده مردم فریمان ، سرخس ، بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت : حوادث اخیر کشور برای تمامی مسئولان و قوای سه گانه باید درس عبرت باشد، تا بتوانند در سیاست‌گذاری‌ها، تصمیم سازی‌ها و جرای اقتصاد مقاومتی کمال دقت و سرعت را داشته باشند.

 

 

 

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج  در خراسان رضوی؛ به تشریح عوامل موثر داخلی در بروز فتنه جدید و نقش دشمن در این زمینه پرداخت و اظهار کرد: بحث مؤسسات مالی و اعتباری و مطالبات اقتصادی مردمی اخیر از عوامل موثر در بروز حوادث اخیر در کشور به ویژه خراسان بود چرا که این مشکلات به صورت جدی و ریشه‌ای حل نشد.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: از حدود پنج سال پیش شاهد مشکلات شرکت «پدیده» بودیم و بعد چند مؤسسه مالی و اعتباری از جمله میزان، کاسپین، ثامن‌الحجج و سپس افضل توس اضافه شدند و بخشی از افرادی که اقدام به سپرده گذاری و سرمایه گذاری کرده بودند، خراسانی و بسیاری از آن‌ها نیز جزو طبقه متوسط جامعه بودند که زندگی و سرمایه شان را در این مسیر از دست دادند که موجب بروز نارضایتی‌ها و اعتراضات اخیر شد.

قاضی زاده هاشمی گفت: استکبار جهانی و دشمنان قسم‌خورده کشور از این اوضاع سوء استفاده و سرمایه‌گذاری کردند وبا اجاره تعدادی اوباش در داخل کشور و تغذیه مالی آنان دست به اقدامات مخل امنیتی زدند.

وی افزود: رسانه‌ها و شبکه‌های خارجی و تمام مقامات ارشد بیگانه که واقعاً نشان دادند که کماکان دشمن ملت ایران هستند و در این اتفاقات اخیر ماهیت خودشان را آشکار ساختند و از این جریان نیز حمایت کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد:حوادث اخیر کشور برای تمامی مسئولان و قوای سه گانه باید درس عبرت باشد، تا بتوانند در سیاست‌گذاری‌ها، تصمیم سازی‌ها و جرای اقتصاد مقاومتی کمال دقت و سرعت را داشته باشند.

وی افزود: دولت در ریشه یابی مشکلات و به‌خصوص مشکلات اقتصادی باید به بازخوانی و بازنگری در اقدامات و اتفاقاتی که در بانک مرکزی و نوع موضع‌گیری‌ها و مواضع متناقضی که رئیس‌کل بانک مرکزی در این دوره‌ها داشته، بپردازد.

عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما تأکید کرد: مردم عملکرد برخی مسئولان را به نام کل نظام نمی‌نویسند و همواره از انقلاب و نظام اسلامی که به برکت خون شهدا و ایثارگری و مجاهدت آزادگان و جانبازان به‌دست‌آمده و حریم ولایت دفاع می‌کنند و وفاداری خودشان را به آرمان‌های انقلاب، نظام و رهبری نشان داده‌اند.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

خبرگزاری بسیج / مردم عملکرد برخی مسئولان را به نام کل نظام نمی‌نویسند/ حوادث اخیر کشور برای تمامی مسئولان باید درس عبرت باشد

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :