سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1400 اردیبهشت 23 پنجشنبه May 13, 2021
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1399/07/21 15:23

مهلت یک‌ماهه مجلس به وزارت ورزش برای ایجاد ثبات مدیریتی در باشگاه استقلال

عضو فراکسیون ورزش مجلس در نشست کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس از وزارت ورزش خواست تا در یک ماه آینده وضعیت مدیرعامل باشگاه استقلال را تعیین تکلیف و ثبات مدیریتی را در باشگاه ایجاد کند.

 

 

 

به گزارش ایرنا از خانه ملت،  سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی در تشریح جمع‌بندی جلسه روز دوشنبه کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات باشگاه استقلال برگزار شد، اظهارداشت: این نشست از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ ظهر برای بررسی مشکلات باشگاه استقلال که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است برگزار شد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساماندهی موضوع حق پخش مسابقات ورزشی جزو مصوبات برنامه ششم توسعه است، افزود: صدا و سیما و وزارت ورزش مکلف شدند به صورت مشترک این موضوع را عملیاتی و اجرایی کنند البته نقش سازمان برنامه و بودجه هم موثر است و باید عدد اعتباری این موضوع به صورت کامل در بودجه سنواتی پیش‌بینی شود؛ دو ماه آینده بودجه ۱۴۰۰ ارائه می‌شود و انتظار داریم این موضوع را در بودجه حل و فصل شود و ما در مجلس حمایت‌های لازم را خواهیم داشت.

وی با یادآوری اینکه خصوصی‌سازی و ورود سرخابی‌ها به بورس جزو تکالیف قانونی است، ادامه داد: البته این موضوع مخالفان بسیار زیادی دارد و شائبه‌هایی در این رابطه ایجاد شده است؛ حتی در این رابطه شنیدیم که برخی افراد شرکت‌های ویژه‌ای را در جاهایی ثبت کردند و می‌خواهند از حالا به موضوع ورود کنند که این موضوع اعتراضاتی را به دنبال داشته است.

ورود سرخابی‌ها به بورس باید سریع‌تر عملیاتی شود

قاضی‌زاده‌هاشمی یادآور شد: به صورت جدی می‌طلبد ورود سرخابی‌ها به بورس باید سریع‌تر عملیاتی شود و ما آمادگی داریم در نشست دیگری در جریان آخرین اقدامات شما برای اجرایی کردن این امر و تکلیف قانونی قرار گیریم.

وی با بیان اینکه وزارت ورزش باید بر حوزه اسپانسری، درآمدزایی، قراردادها و معرفی کارگزاران نظارت و دقت جدی داشته است خطاب به مسوولان وزارت ورزش عنوان کرد: شما موضوع مدیریتی را مورد توجه قرار دادید اما برای مجلس قابل توجیه نیست زیرا می‌توانید قوی‌تر و بهتر کار کنید.

نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس یازدهم اضافه کرد: امروزه باشگاه‌ استقلال دچار خدشه‌های حیثیتی شده و به طور قطع مشکلات در فصل آینده بر روی اسپانسرینگ تأثیر خواهد گذاشت و اعتراضاتی در مورد مجموعه مدیریتی باشگاه وجود دارد بنابراین می‌طلبد در یک ماه آینده وضعیت مدیرعامل باشگاه تعیین تکلیف شود و مدیرعامل را به درستی تعیین و از او حمایت کنید.

قاضی‌زاده هاشمی خطاب به مسوولان وزارت ورزش با تاکید بر اینکه باید شاخص‌های ورزشی، اقتصادی و مدیریتی مدیرعامل را در نظر بگیرید و مدیر شاخص و توانمند را انتخاب کنید، تصریح کرد: مجلس بر نحوه اعمال نظارت وزارت ورزش نظارت و اگر مشاهده کند خدشه‌ای وارد می‌شود که موجبات ایجاد فضاسازی‌ عمومی و ناتوانی در پاسخگویی را در پی دارد، ورود می‌کند در واقع پاسخگویی به ما از بعد قانون اساسی است زیرا بالاتر از قانون اساسی قانونی نداریم البته ما به نحوه انتخاب افراد ورود نمی‌کنیم اما باید به مجلس پاسخگو باشند.

کار را قانون‌مدار پیش می‌بریم

قاضی‌زاده‌هاشمی با بیان اینکه ما کار را قانون‌مدار پیش می‌بریم، گفت: پیشنهاد ما این است که نظرات کسانی که عمری در باشگاه خون دل خوردند، کار کردند و توپ زدند و همچنین هواداران در نظر گرفته شود تا همه بتوانند پای سیستم بایستند و به طور قطع مشکلات مالی باشگاه با این اقدام خود به خود حل خواهد شد.

مجلس دنبال حل مساله است

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درست نیست باشگاه استقلال دچار بی‌ثباتی باشد، گفت: مجلس دنبال چالش‌سازی و مساله‌سازی نیست بلکه دنبال حل مساله و رفع سوء تفاهمات است و وزارت ورزش باید طی یک ماه آینده ثبات مدیریتی را در باشگاه استقلال ایجاد تا طی مدت باقی مانده از دولت، باشگاه بتواند مدیریت مقتدر داشته باشد و این خواسته تمامی نمایندگان مجلس است و ما این موضوع را به صورت روزانه و هفتگی پیگیری و رصد می‌کنیم و امیدواریم این موضوع سریع‌تر تعیین تکلیف شود در غیر این صورت مجبور هستیم وارد فاز بعدی شویم.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

مهلت یک‌ماهه مجلس به وزارت ورزش برای ایجاد ثبات مدیریتی در باشگاه استقلال / ایرنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :