سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1399 مرداد 20 دوشنبه August 10, 2020
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1398/02/14 10:04

۵۰ درصد بافت شهری مشهد و روستاهای اطراف آن فرسوده محسوب می‌شوند

 

 

 

 

 

 

 

نماینده مردم فریمان ، سرخس ، بخشهای احمد آباد و رضویه اظهار کرد: متاسفانه امروزه در حاشیه شهر شاهد توسعه نامتناسب اطراف شهر مشهد هستیم و حاشیه‌های جدیدی در حال شکل گیری هستند، این در حالی است که نزدیک به ۵۰ درصد بافت شهری مشهد و روستاهای اطراف مشهد روستاهای فرسوده محسوب می‌شوند. در حال حاضر به لحاظ کالبدی و عدم استاندارد و نبود سرانه‌ها باید این فضاها تخریب شوند و بافت جدیدی شکل گیرد که این امر غیر ممکن است و باید مراقب بود که این حواشی بیش از این توسعه پیدا نکنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی  در همایش روز ملی شوراها که در روستای پاژ کلات برگزار شد، عنوان کرد: این گونه نیست که ما نمایندگان با خود بگوییم چون یک نوع ساختار حکومتی ایجاد کردیم باید کنار بنشینیم و نظام باید اقدامات دیگر را در دست بگیرد.

نماینده مردم فریمان در مجلس ادامه داد: البته که نظام هم وظایفی را بر عهده دارد اما این رابطه دو سویه بوده و باید مردم هم با توجه به وظایفی که بر عهده دارند و همان طور که طی این چهل سال به آن‌ها عمل کرده‌اند در ادامه نیز تکالیف خود را مستمر و پایدار انجام دهند. مردم هستند که می‌توانند با مشارکت خود به رشد این جامعه کمک کنند.
 
وی با بیان این که گاهی شوراها مورد بی مهری قرار می‌گیرند، گفت: حداقل ما نماینده‌ها باید این امید را به مردم بدهیم که جایی هست برای شنیدن دردها و مسائل آن‎ها که قطعا به این مشکلات رسیدگی می‌شود و مسئولان هم سعی در حل آن‌ها دارند که در صورت داشتن چنین رویکردی مشکلات آن‌ها نیز حل خواهد شد و جامعه روند توسعه‌ای را به خود خواهد دید.
 
نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مجلس و شوراها سلسه مراتبی هستند که با یکدیگر مرتبط بوده و نباید از یکدیگر جدا شوند چرا که در این صورت باید ابزار اعمال شوراها، عملکرد و سطح توقعات آن‌ها نیز افزایش پیدا کند.

قاضی زاده هاشمی اظهار کرد: متاسفانه امروزه در حاشیه شهر شاهد توسعه نامتناسب اطراف شهر مشهد هستیم و حاشیه‌های جدیدی در حال شکل گیری هستند، این در حالی است که نزدیک به ۵۰ درصد بافت شهری مشهد و روستاهای اطراف مشهد روستاهای فرسوده محسوب می‌شوند. در حال حاضر به لحاظ کالبدی و عدم استاندارد و نبود سرانه‌ها باید این فضاها تخریب شوند و بافت جدیدی شکل گیرد که این امر غیر ممکن است و باید مراقب بود که این حواشی بیش از این توسعه پیدا نکنند.

وامدار مردم هستیم
 
در ادامه، حجت‌الاسلام محمد حسین حسین زاده بحرینی، عضو کمیسیون اقتصادی خاطرنشان کرد: در واقع نمایندگان را کسی منصوب نکرده و وامدار هیچ مقامی نیستند بلکه ما وامدار مردم هستیم تا برای آن‌ها کار کنیم.

وی ادامه داد: اگر نمایندگان، خود را وامدار مردم ندانند موفق نمی‌شوند.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

۵۰ درصد بافت شهری مشهد و روستاهای اطراف آن فرسوده محسوب می‌شوند / خبرگزاری خانه ملت


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :