سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 آذر 16 شنبه December 07, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1397/10/12 14:38

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

 

 

 

 

به گزارش ایسنا، علی‌اصغر یوسف‌نژاد در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی مشروح تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را به این شرح قرائت کرد:

سید احسان قاضی زاده هاشمی و ۴۳ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور، وزیر کشاورزی و وزیر صنعت و معدن: ضرورت جلوگیری از فعالیت تداوم غیرقانونی بازنشستگان در زیرمجموعه‌های وزارت‌خانه‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی و نهادهای اقتصادی زیر مجموعه‌ی آنها.

داوود محمدی نماینده قزوین به آذری جهرمی: اجرای قانون در مورد کارگزاران زحمت‌کش مخابرات روستایی. به شریعتمداری: ضرورت تامین اعتبارات مورد نیاز در لایحه‌ی بودجه‌ی سال ۹۸ به منظور اجرای قانون حمایت از معلولین در خصوص کارآفرینی و استخدام آنها. به رئیس جمهور: ضرورت توجه جدی به جامعه‌ی ایثارگران در لایحه‌ی بودجه ۹۸ به منظور حل مشکلات این عزیزان به ویژه در حوزه‌ی درمان. به رئیس جمهور و دژپسند: تکلیف مالایطاق در لایحه‌ی بودجه دولت به اداره‌ی کل امور مالیاتی استان برای تأمین ۱۸۰۰ میلیارد تومان از مالیات‌های مأخوزه شرکت‌ها.

احد آزادی‌خواه نماینده ملایر به وزیر کشور: ضرورت رسیدگی به مطالبات کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها و ستادهای انتظامی در مورد به‌روزرسانی ماشین‌آلات و سایر تجهیزات و امکانات.

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر صنعت، معدن و تجارت: وضعیت نابسامان بازار خودرو و عدم قدرت خرید برای مردم کشور به دلیل سوء مدیریت مدیریت مجموعه‌ی وزارتخانه‌ی تحت امر جنابعالی.

احمد امیرآبادی نماینده قم به رئیس جمهور: حل مشکل بیمه‌ی تکمیلی خانواده‌ی معظم ایثارگران. عدم موافقت با استعفای وزیر بهداشت و درخواست از ایشان بابت پاسخگویی در مورد بدهی چند هزار میلیارد تومانی بخش درمان کشور.

نادر قاضی پور نماینده ارومیه و علیرضا محجوب به رئیس جمهور و وزیر کشور و وزیر راه‌شهرسازی: اجرای دقیق قانون عفاف و حجاب در دستگاه‌های اداری و دولتی خصوصا در دفاتر عمومی و داخل هواپیماهای داخلی.

به وزیر دفاع: پشتیبانی نیروهای مسلح با توجه به بند ۱۰ اصل ۳ قانون اساسی تصویب کامل بنیه‌ی دفاعی ملی از طریق آموزش نظامی و عمومی برای حفظ استقلال و تمامیت ارزی و نظام اسلامی.

هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه به وزیر صنعت، معدن و تجارت: مدیر عامل اگزوز خراسان از مدیران پروازی این شهرستان می‌باشد که با عدم مدیریت باعث تعطیلی این مجموعه و اخراج ۲۰۰ کارگر این مجموعه شده است. چرا رسیدگی نمی‌کنید؟

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت به وزیر کشور: چرا به ضعف شدید مدیریت شهری شهر رشت توجهی نمی‌شود؟ به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا قیمت ارزاق عمومی مردم کنترل نمی‌شود؟ به رئیس جمهور: چرا به بیمه‌ی جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های آنها توجهی نمی‌کید؟

عبدالغفور ایران‌نژاد نماینده مردم چابهار به وزیر آموزش و پرورش: اقدام فوری و عاجل در برچیدن مدارس کپری و ساخت مدارس آموزشی استاندارد در روستاهای استان چابهار.

محمد حسن نژاد نمیانده جلفا به رئیس جمهور و زیر راه و شهرسازی: علت عدم توجه دولت به  جاده‌های مرند - خوی و مرند - جلفا چیست؟

عباس گودرزی نماینده بروجرد به رحمانی فضلی: ‌ضمن تشکر از مساعدت مالی شما جهت حل بخشی از مشکلات مالی شهرداری بروجرد و کمک در پرداخت قسمتی از معوقات کارگران، ضرورت دارد تیم ویژه‌ای جهت شناسایی و رسیدگی به وضعیت معترضین داشته باشد.

شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر علوم: بی‌توجهی به وضعیت دانشجویان در کشور. به وزیر نفت: چرا در حوزه‌ی اورامانات گازکشی نسبت به شاخصه‌ی کشوری و استان پایین است؟ به وزیر نیرو: بی‌توجهی به برق‌کشی به ۱۰ روستای مناطق زلزله زده و شبکه‌ی فرسوده‌ی برق در حوزه‌ی اورامانات. به وزیر صنعت و معدن: چرا شهرک صنعتی حوزه‌ی اورامانات پیشرفت نداشته و کارگاه‌ها فعال نیستند؟

سیدجواد حسینی‌کیا به رئیس جمهور: علت کاهش محسوس بودجه‌ی دفاعی و نظامی کشور چیست؟

محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان به وزیر راه‌و شهرسازی: تسریع در اجرای کنارگذر بوکان. تسریع در احداث باند دوم بوکان-میان دو آب.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور / ایسنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :