سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 آذر 16 شنبه December 07, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1397/10/09 17:20

مردم در حماسه ۹ دی از خواص بی بصیرت عبور کردند

نماینده سرخس ، فریمان ، بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در 9 دی سال 88 مردم از خواص بی بصیرت عبور کردند و این خواص بی بصیرت اگر به خودشان بیایند قطعا در سال های آتی کشور ما دچار آسیب نخواهد شد.

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با نسیم سرخس، درباره حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ گفت: ۹ دی در واقع به نام روز بصیرت نام گذاری شده؛ بصیرت یعنی تشخیص یک امر در زمان و مکان خود، روزی که مردم بعد از چند ماه فتنه و فتنه گری دشمنان به میدان آمدند و از حریم نظام و ولایت صیانت و حمایت کردند و نشان دادند که حربه تقلب یک حربه واهی بوده است.

 

نماینده سرخس ، فریمان ، بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این حربه واهی توسط دشمنان دست آویزی شده بود تا کشور را وارد یک چالش کنند اما مردم در نهم دی ماه به میدان آمدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

 

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه امروز نیز نیاز به بصیرت داریم، اظهار کرد: بصیرت ارتباطی به اینکه در کدام جایگاه و موقعیت قرار داریم و چه لباسی می پوشیم ندارد بلکه بصیرت یک امر ذاتی و درونی است و به تشخیص فرد مربوط است که تشخیص درست بدهد و بصیرت در خود شخص باید وجود داشته باشد.

 

وی ادامه داد: این نیاز ما به بصیرت صرفا مربوط به نیاز ما برای سال ۸۸ نیست و بصیرت را باید در همه زمان ها و مکان ها داشته باشیم و تصمیم هایی بگیریم که در راستای حفظ و صیانت نظام جمهوری اسلامی باشد.

 

نماینده سرخس ، فریمان ، بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما در شرایط فعلی نیز نیازمند انسان های با بصیرت هستیم، انسان هایی که فراتر از جایگاه و موقعیت برای صیانت از کل نظام جمهوری اسلامی اقدام کنند.

 

قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: مردم ما در تصمیم سازی ها و انتخاب های خودشان و تشخیص های خودشان با آگاهی و بصیرت اقدام می کنند.

 

نماینده سرخس ، فریمان ، بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: نکته ای که در بیانات مقام معظم رهبری بود و ایشان برای سال ۹۸ هشدارباش دادند که دشمنان ممکن است دنبال فتنه گری های جدیدی باشند. یکی از این فتنه گری ها ایجاد انشقاق بین صفوف مردم است که می تواند پایه مذهبی، سیاسی، طایفه ای و قومی داشته باشد.

 

وی تاکید کرد: ما نیازمند اتحاد بین همه کشور هستیم و تعصبات را که هیچ مبنای عقلی و شرعی ندارد کنار بگذاریم؛ باید کشور را به یک کشور متحد و همراه و در مسیر توسعه و حل معضلات اقتصادی و حل مشکلات جوانان قرار بدهیم چرا که قطعا دشمنان از این حفره ها و منفذها ورود می کنند و از سیاست اختلاف بینداز و حکومت کنند استفاده  می کنند.

 

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: در سال ۸۸ بحث خواص بی بصیرت مطرح شد و مردم خودشان به میدان آمدند، جمعی از خواص که خود را نخبگان سیاسی می دانستند حاضر به پذیرش شرایط در سال ۸۸ نبودند و حاضر بودند منافع ملی را از بین ببرند تا به منافع شخصی خود برسند.

 

نماینده سرخس ، فریمان ، بخشهای احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی افزود: خواص اگر می خواهند نقش هدایتگر داشته باشند باید بصیرت داشته باشند وگرنه مردم از آنها عبور خواهند کرد.

 

قاضی زاده هاشمی در پایان گفت: در سال ۸۸ نیز مردم از خواص بی بصیرت عبور کردند و این خواص بی بصیرت اگر به خودشان بیایند قطعا در سال های آتی کشور ما دچار آسیب نخواهد شد.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

دانا / مردم در حماسه ۹ دی از خواص بی بصیرت عبور کردند
نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :