سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 آذر 16 شنبه December 07, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1397/09/28 15:31

وزیر کشور تاکنون به دنبال "اجازه‌گرفتن" برای هیچ کس نبوده و نخواهد بود

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: در مورد چگونگی اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان درباره اعاده شدگان به کار از مجلس استفساریه گرفته خواهد شد.

 

 

 

سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: در جلسه ای که با نهاد های نظارتی همچون دیوان محاسبات و سازمان بازرسی داشته ایم در مورد مدل اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان به اشتراک ۸۰ درصدی رسیدیم و تنها مسئله در مورد اجرای این قانون در حال حاضر موضوع اعاده شدگان به کار و چگونگی شامل شدن آنها است که اگرچه در یک بازه زمانی بازنشسته شده اند اما مجددا بازگشت به کار داشته اند که در صورتی که در مورد این افراد به یک وحدت رویه ای دست پیدا نکنیم با گرفتن استفساریه از صحن علنی مجلس شورای اسلامی چگونگی اجرای این قانون درباره این دسته از افراد را مشخص خواهیم کرد.

وی در مورد ادعای شهردار سابق مشهد مبنی بر گرفتن اجازه در صورت انتخاب برای استانداری خراسان رضوی نیز تصریح کرد: گرفتن این اجازه بر عهده تقی زاده خامسی نیست و وزیر کشور باید این اجازه را بگیرد که باید اذعان داشت وزیر کشور تا کنون به دنبال اجازه گرفتن برای هیچ کس نبوده و نخواهد بود.

قاضی زاده هاشمی افزود: قانون منع بکارگیری بازنشستگان در استان خراسان رضوی تا حد زیادی اجرا شده است و تنها تعدادی از اعاده شدگان هنوز مشغول به کار هستند و پست های خود را ترک نکرده اند.

وی در مورد انتخاب استاندار خراسان رضوی نیز با بیان اینکه  امیدواریم دولت این هفته استاندار را انتخاب کند، اظهار داشت:  انتظار مردم و نمایندگان از دولت این است که فردی را انتخاب کنند که برخی عقب ماندگی های استان در طول سال های گذشته در موضوعات مختلف را جبران کند، زیرا علی رغم اینکه در طی سال های گذشته در  استان های مختلف کشور پروژه های عظیمی به بهره برداری  رسید اما در خراسان  رضوی  اتفاق خاصی رخ نداد و پروژه های بر زمین مانده زیادی اجرا نشد.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

وزیر کشور تاکنون به دنبال "اجازه‌گرفتن" برای هیچ کس نبوده و نخواهد بود / قدس آنلایننظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

علی

لطفا هرچه سریعتر با تدقیق قانون و تصریح و تأکید بر شمول قانون در مورد اعاده به خدمتی های قبل و بعد از سال 1395 راه را بر این قانون گریزان رفیق باز ببندید.

پاسخ
جوانان

سلام قانون شفاف است و موارد استثنا هم مشخص شده است بنابراین اعاده به خدمت ها هم باید بروند تا چند جوان تازه نفس بیایند در پستهای مدیریتی بکارگرفته شوند و چند جوان بیکار هم بیایند سرکار. دور زدن قوانین یعنی این که خیلها با دوست و رفیق بازی قانون را به نفع خود برداشت می کنند .

پاسخ
صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :