سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 آذر 16 شنبه December 07, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1397/09/26 11:52

مطالبات استانی در نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی با نمایندگان خراسان رضوی پیگیری شد

 نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و تشکلات کارگری با نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی لایحه بودجه سال آینده برگزار شد.

 

 

 
به گزارش روابط عمـومی اداره کل تعـاون کـار و رفـاه اجتمـاعی خراسان رضوی، جلسه نشست هم اندیشی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تشکلات کارگری استان با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی زاده و دکتر پژمان فر نمایندگان مردم شهرستان های مشهد و کلات ،دکتر سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم سرخس،فریمان و رضویه،دکتر چنارانی نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه،دکترمقصودی نماینده مردم شهرستان های سبزوار،جوین و جغتای و دکتر رحیمی نماینده مردم شهرستان های تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی دراین جلسه در سخنانی عنوان کرد:وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یکی از بزرگترین وزارتخانه های اجتماعی کشور است و در توسعه منابع انسانی نقش بسیار مهم و اساسی دارد که با توجه به جنس اجتماعی بودن مطالبات و خواسته ها در تلاش هستیم با همفکری و هم اندیشی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در حوزه های مختلف همچون تامین اجتماعی،بیمه سلامت،بهزیستی،اشتغال و...در جهت رفع نیاز و خواسته های مردم استان تلاش کنیم.

وی به تعداد افراد مقرری بگیر بیمه بیکاری در استان اشاره کرد و گفت: بحث مقرری بگیران یکی از دغدغه ها و نگرانی های ماست که قانون باید منابع مالی و زمینه برگشت به کار این افراد را در بودجه سال آینده مشخص و پیش بینی نماید.

سنجری در ادامه همچنین به همسان سازی حقوق بازنشستگان ،تهیه و تجهیز آموزشگاه های فنی و حرفه ای ، سهم بخش تعاون در استان،حمایت از صندوق های بازنشستگی و .. اشاره نمود و افزود: این موارد کلیاتی است که در بودجه و تامین منابع مالی از اهمیت فراوانی برخوردار است و قطعاً راهنمایی ها و نظرات ارشادی شما نمایندگان  می تواند در این خصوص بسیار موثر و مفید باشد.

سنجری در ادامه به مشکلات و موانع موجود تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان و اقدامات انجام گرفته دبیرخانه کارگروه اشتغال اشاره کرد و گفت: در حال حاضر منتظر ابلاغ مرحله سوم اعتبارات هستیم و تا کنون 92 درصد اعتبارات استان جذب و 13000 فرصت شغلی در روستاها فراهم شده است که کار بسیار ارزشمندی در استان خراسان رضوی شکل گرفته است و تنها استانی هستیم که موفق شدیم 30 درصد از اعتبارات ملی را در طرح مبتنی بر کشت جذب نوین زعفران جذب کنیم.
در این جلسه دکتر احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم شهرستانهای سرخس و فریمان و رضویه در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از برگزاری اینگونه جلسات در سخنانی عنوان کرد: رویکرد همه ما در مجلس ، دولت و مجمع نمایندگان استان توجه به مردم و معیشت آنها و کمک در حل مشکلات مردم شریف استان است.

وی گفت:  تمرکز ما هدفمندی یارانه ها و توجه به نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد خواهد بود و امسال نیز حمایت های خوبی در این خصوص صورت گرفت.

وی گفت : تامین منابع برای ما خیلی مهم است و بهترین کار نیز حمایت از مردم و پیگیری مشکلات آنها خواهد بود.

قاضی زاده با تشکر از تعامل و همکاری خوبی که در استان وجود دارد گفت: امیدوارم برگزاری این جلسات بتواند خدمتی در جهت حل مشکلات مردم خوب استان باشد.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان / مطالبات استانی در نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی با نمایندگان خراسان رضوی پیگیری شد

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی / گزارش تصویری از نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و تشکلات کارگری با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی / مطالبات استانی در نشست هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی با نمایندگان خراسان رضوی پیگیری شد

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :