سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 خرداد 30 پنجشنبه June 21, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1397/07/30 14:02

مجوز استخدام ۲۴۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شد

مجوز استخدام ۲۴۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شده است. وزارت نفت باید آزمون استخدامی این وزارتخانه را برگزار کند، چون یک چراغ امید برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است و می‌تواند نیرو‌های جایگزین نیرو‌های بازنشسته را تامین کند.

 

 

 

نسیم توسعه به نقل از نیک نفت: نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌خواهد بگوید که انقلاب متعلق به همه است و به افراد خاص تعلق ندارد.

سید احسان قاضی زاده هاشمی، ابراز امیدواری کرد قانون منع به کارگیری بازنشستگان بتواند موجب ایجاد امید در بین نسل جوان شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه از حضور آخوندی به عنوان گزینه جایگزین افشانی در شهرداری تهران بی اطلاع هستم، تصریح کرد:، اما در راستای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان پیش بینی شده است تا افرادی که بازنشسته محسوب می‌شوند و از پرونده خود اطلاع دارند تا ۲۴ آبان محل خدمت خود را ترک کنند در هر حال امیدواریم که این افراد بدون اینکه به ابزار دیگر برای ماندگاری استفاده کنند خودشان داوطلبانه از این عرصه خارج شوند.

وی با بیان اینکه آمار‌های متفاوتی از تعداد بازنشستگان وجود دارد، اما تعداد مقامات شامل معاونان وزرا و استانداران بازنشسته بین ۱۷۰ تا ۲۰۰ نفر است، اظهار کرد: البته این قانون تنها شامل مقامات نمی‌شود بلکه اشخاص در سطوح مختلف حتی نیرو‌های کارشناس که بازنشسته محسوب می‌شوند شامل این قانون می‌شوند.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه فدراسیون ورزشی شهرداری‌ها نهاد‌های عمومی و غیردولتی و یا هر دستگاهی که یک ریال از بودجه عمومی کشور دریافت می‌کنند بحث شمول این قانون مطرح است، افزود: با اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان آمار و گزارش‌های مربوطه را به طور شفاف به اطلاع مردم می‌رسانیم و می‌گوییم چه کسانی قانونمدار و یا قانون گریز هستند.

این نماینده مجلس افزود: با اجرایی شدن این قانون قطعا کسانی که به عنوان نیرو‌های قراردادی محسوب می‌شوند به ازای نیرو‌های بازنشسته تبدیل وضعیت خواهند شد.

وی با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص تعیین سقف پاداش پایان خدمت افزود: این رقم ۲۴۰ میلیون تعیین شد که در یک وزارتخانه به تنهایی ۸۰۰ نفر برای اینکه بتوانند تا پیش از ۲۹ اسفند سال گذشته که موعد اجرای این قانون بود از پاداش پایان خدمت بیشتری برخوردار شوند خود را بازنشسته کردند.

صدور مجوز استخدام ۲۰۰ نفر در وزارت نفت

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه مجوز استخدام ۲۴۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شده افزود: این مجوز برای تبدیل وضعیت نیرو‌های قراردادی و همچنین فارغ التحصیلان رشته‌های نفت و گاز و پتروشیمی مهم است با این وجود این آزمون باید هر چه سریع‌تر برگزار شود.

این نماینده مجلس افزود: برخی‌ها شامل نمایندگان که خارج از وزارت نفت بوده اند به این وزارتخانه منتقل شده اند همچنین عده‌ای هم فاقد تخصص در حوزه گاز، نفت و پتروشیمی هستند.

وی افزود: وزارت نفت باید آزمون استخدامی این وزارتخانه را برگزار کند، چون یک چراغ امید برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است و می‌تواند نیرو‌های جایگزین نیرو‌های بازنشسته را تامین کند.

قاضی زاده هاشمی با تاکید بر اینکه نباید در آزمون استخدامی وزارت نفت بحث ژن خوب و آقازادگی وجود داشته باشد گفت: باید تاریخ آزمون مشخص شود و طبق آزمون کسانی که از پختگی علمی برخوردار هستند جذب شوند.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

مجوز استخدام ۲۴۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شد. / نسیم توسعه

خبرگزاری دانشجو / مجوز استخدام ۲۴۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شدهنظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :