سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 خرداد 1 چهارشنبه May 22, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1396/11/22 12:41

استقرار جمعیت منجر به تکمیل زیرساخت‌ها در شهر بینالود می‌شود

نماینده مردم فریمان ، سرخس ، بخش‌های احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت : باید همت شود و نمایندگی دستگاه‌های اصلی در بینالود فعال شوند که البته مهم ترین مولفه‌ای که برای استقرار نمایندگی قید می‌شود، بحث جمعیت است؛ تمهیداتی داریم تا شاغلان این جا با خانواده‌های خود در این شهر مستقر شوند.

 

 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سید احسان قاضی زاده هاشمی در حاشیه بهره‌برداری از سه پروژه عمرانی در شهر جدید بینالود در جمع خبرنگاران عنوان کرد: متاسفانه در بخش احمدآباد نمایندگی بسیاری از دستگاه‌ها را نداریم باید در طول سالیان این نمایندگی‌ها استقرار می‌یافت البته برخی نمایندگی ها برای دوره‌ای مستقر شدند.

وی ادامه داد: باید همت شود و نمایندگی دستگاه‌های اصلی به صورت خاص فعال شود، مهم ترین مولفه‌ای که برای استقرار نمایندگی قید می‌شود بخشی به تقسیمات سیاسی برمی‌گردد اما بحث اصلی جمعیت این جاست.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: واحدهای صنعتی زیادی در این جا هستند اگر کسانی که در آن کار می‌کنند همین جا ساکن می‌بودند، جمعیت این بخش و شهر بیش از 2 تا سه برابر این حداقل جمعیت موجود بود، این اتفاق نیفتاده برای همین دستگاه‌های خدمت رسان نیز متناسب با آن استقرار نداشتند.

وی افزود: تمهیداتی داریم تا شاغلان این شهر با خانواده‌‌های خود استقرار یابند؛ افق طولانی مدتی نیز برای سایت ایران خودرو خراسان در نظر گرفته شده و همچنین واحدهای جانبی که فکر می کنیم حجم کار گسترش می‌یابد و نوع کار منجر به این می‌شود که شاهد جمعیت بیشتری در این جا باشیم.

این نماینده اظهار کرد: بحث مهاجرت معکوس نیز که برای برخی اهالی منطقه اتفاق افتاد و به مشهد رفته بودند با زمینه اشتغال بیشتری که در طول این مدت اخیر در حال فراهم شدن است، می‌تواند عاملی برای برگشت آن‌ها باشد و جمعیت را پوشش بدهند که این‌ها پایه‌های استقرار دستگاه‌های اجرایی و اداری است.

وی در رابطه با فراهم بودن زیرساخت‌ها برای حضور جمعیت نیز گفت: یکی از مسائل زیرساخت آب پایدار است که تفاهم نامه‌ای برای آن امضا شده است؛ حضور کامل نیروهای انتظامی و امنیت رفاه حال مردم و این که در این مدت پروژه های مختلفی مانند بازار و تفریح و ساخت سالن‌های ورزشی، معابر، پل‌ها و در کل محیطی که مردم بتوانند زندگی خوب و احساس امنیت در این جا داشته باشند.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: به نظر من باید روی شهر بینالود تبلیغات بیشتری صورت بگیرد که کار رسانه هاست تا بیشتر شناخته شود این که این شهر می‌تواند مزیت‌های زیادی داشته باشد همچنین زیرساخت‌هایی که گفته شد نیز اجرا شود.

این نماینده در رابطه با انتقال آب از سد دوستی تصریح کرد: راجع به خط انتقال آب این جا بحث پروژه سد دوستی به علل مختلف از جمله فشار آب و... منتفی است؛ چندین سال نیز زمان برای مطالعه آن گرفته شد که در نهایت به نتیجه نرسیدند؛ الآن تنها پروژه‌ای که به لحاظ فنی و کارشناسی برای این جا وجود دارد بحث انتقال آب از طرق است که هزینه آن نیز پایین تر می‌باشد.

به گزارش ایسنا، بهره‌برداری از پروژه اجرای روسازی معابر شهر جدید بینالود یکی از سه پروژه‌ای بود که در شهر جدید بینالود به بهره‌برداری رسید. سطح آسفالت انجام شده در این پروژه 104000 متر مربع و به مبلغ 40 میلیارد ریال است.

بهره‌برداری از پروژه مشارکتی طرح آب‌رسانی به شهر جدید بینالود با اجرای خط انتقال و بهسازی ایستگاه پمپاژ شماره یک به طول خط 3700 متر و اعتبار 20 میلیارد ریال یکی دیگر از پروژه‌های افتتاح شده در شهر بینالود است.

همچنین در ادامه این مراسم ساختمان دفتر نمایندگی بخشداری احمدآباد مستقر در شهر جدید بینالود افتتاح شد.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

ایسنا / استقرار جمعیت منجر به تکمیل زیرساخت‌ها در شهر بینالود می‌شود

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :