سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 خرداد 1 چهارشنبه May 22, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1396/11/04 14:53

قاضی زاده هاشمی : گزارش تحقیق و تفحص از سرخابی ها را در صحن علنی قرائت می کنیم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال در صحن علنی مجلس بررسی و در صورت تصویب، هیئت مربوط برای این امر تشکیل می شود.

 

 

 

قاضی زاده هاشمی: تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال در صحن علنی مجلس بررسی می شودسید احسان قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره نشست روز گذشته کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: در این جلسه اعضای کمیسیون فرهنگی با سلطانی فر و تاج درباره تحقیق و تفحص از عملکرد 10 ساله استقلال و پرسپولیس بحث و گفت و گو کردند و در نهایت اعضاء موضوع تحقیق و تفحص از این 2 باشگاه را به تصویب رساندند. قرار است این امر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گیرد و اگر رای آورد هیئت یا کمیته ای برای تحقیق و تفحص از این 2 باشگاه شکل گیرد.

او ادامه داد: باتوجه به اینکه مجمع عمومی پرسپولیس و استقلال از سوی وزارت ورزش و دولت شکل می گیرد و آنها از کمک های دولتی بهره مند می شوند باید میزان درآمدها، مبالغی که از حامیان مالی کسب می کنند، میزان هزینه ها، روند تصمیم سازی و سیاست گذاری مدیران باشگاه ها، دلیل فراهم نشدن بسترهای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال و موارد این چنینی تحقیق و بررسی شود. به همین دلیل کمیسیون فرهنگی پس از توضیحات وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال جلسه فوری تشکیل داد و بحث تحقیق و تفحص از سرخابی ها را به تصویب رساند تا این موضوع در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی شود.

قاضی زاده هاشمی درباره اظهارات مهدی تاج مبنی براینکه درصورت تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال احتمال تعلیق فوتبال ایران وجود دارد، گفت: از آنجایی که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید در جریان امور این 2 باشگاه و عملکرد مدیران آنها قرار بگیرند قصد داریم نظارتی کلی انجام دهیم تا همه مسائل شفاف سازی شود. البته نگاه ما به این 2 تیم حاکمیتی و دولتی نیست بلکه مجلس به عنوان یک نهاد مردمی شیوه هایی را به کار می گیرد و از مشاوران آشنا و خبره به حوزه امور بین الملل، حقوقی و ورزشی استفاده می کند تا بدون اینکه شائبه ای برای نهادهای بین المللی نسبت به دخالت سیاسی به وجود آید هیئت تحقیق و تفحص کارش را انجام دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درمورد احتمال احضار وزیر ورزش به صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر دولت تشخیص دهد که حضور وزیر ورزش یا هر فرد دیگری می تواند به نمایندگان برای بررسی امور استقلال و پرسپولیس در صحن علنی مجلس کمک کند ما هم از حضور آنها در این جلسه استقبال می کنیم و توضیحات را می شنویم تا مردم در جریان تمام امور قرار گیرند.

او درباره اینکه آیا در نشست روز گذشته درباره ماجرای مهدی طارمی و افشای دروغ باشگاه پرسپولیس و این بازیکن هم صحبت شد، گفت: در جلسه روز گذشته درباره مباحث کلان صحبت کردیم و به موارد جزئی یا موردی اشاره ای نشد. البته پس از تشکیل هیئت تحقیق و تفحص تمام این مسائل بررسی می شود و حتی از گزارش های مردمی هم برای تکمیل مراحل رسیدگی به عملکرد این باشگاه ها استفاده می کنیم چراکه اعتقاد داریم استقلال و پرسپولیس 2 باشگاه مردمی هستند و مردم باید در جریان تمام جزئیات مربوط به 2 باشگاه قرار گیرند.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

باشگاه خبرنگاران جوان / گزارش تحقیق و تفحص از سرخابی ها را در صحن علنی قرائت می کنیم

روزامه /  تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :