سایت سید احسان قاضی زاده هاشمی - پایگاه اطلاع رسانی سید احسان قاضی زاده هاشمی - سید احسان قاضی زاده هاشمی
پیوندها
رهبری مشرق نیوز فارس نیوز تسنیم نیوز مهرنیوز رجانیوز صراط نیوز مشرق نیوز تابناک خبرآنلاین
تقویم رویدادها
1398 تیر 30 یکشنبه July 21, 2019
تصاویر منتخب
          برای مشاهده آلبوم تصاویر سید احسان قاضی زاده هاشمی کلیک کنید
مجلس شورای اسلامی
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
مرکز پژوهشهای مجلس
مرکز پژوهشهای مجلس
معرفی اعضا
شورای نظارت بر صدا و سیما
ثبت درخواست دیدار حضوری
پخش زنده شبکه های سیما
پخش زنده شبکه های رادیو
طرح ها و لوایح امضا شده
حوزه انتخابیه : خراسان رضوی (سرخس،فریمان،بخشهای احمد آباد و رضویه)

عضویت در کمیسیون

سال اول : عضو کمیسیون فرهنگی

تعداد طرح و لوایح امضاء شده نشانگر عملکرد نمایندگان محترم نبوده و معیار سنجش فعالیت آنان نمی باشد.

طرح / لایحه امضا شده توسط "آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی"

لیست کامل طرح ها و لوایح امضا شده توسط ​سید احسان قاضی زاده هاشمی           ( کلیک کنید )

اخبار
1396/07/18 16:12

تأکید شورا بر تعامل قوای سه گانه در همکاری با صداوسیما

عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما گفت در جلسه دیشب این شورا بر وحدت و تعامل بین قوای سه گانه در عرصه همکاری با سازمان صدا و سیما تأکید شد.

 

 

 

سید احسان قاضی زاده هاشمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: شورای نظارت بر صدا و سیما مرکب از دو نماینده دولت ، دو نماینده از مجلس شورای اسلامی و دو نماینده از قوه قضائیه است که با رئیس و معاونان سیاسی و سیمای رسانه ملی دیشب جلسه ای را برگزار کردند.

وی گفت: جمعی از اعضای شورا نقد و نظرهایی را مطرح کردند که بنا شد تا این نظرها در جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی شود و با پرهیز از کارهای ژورنالیستی و مطبوعاتی که بر سطح تعامل و اعتماد بین قوای سه گانه و سازمان صدا و سیما تأثیر می گذارد مقرر شد تا دیدگاه ها و تبادل نظرها در درون شورا صورت گیرد.

قاضی زاده هاشمی ابراز امیدواری کرد: اعضای شورای نظارت بر صدا و سیما بتوانند با وحدت و همدلی برای ارتقای سطح عملکرد این سازمان تلاش کنند.

وی افزود: در این جلسه تأکید شد تا اگر نظراتی در حوزه سیاسی، خبر، تولیدات سیما و سریال های تلویزیونی وجود دارد، این دیدگاه ها به سازمان صدا و سیما منعکس شود و سازمان هم آن را با هدف ارتقای سطح تولیدات رادیو و تلویزیونی خود مد نظر قرار دهد.

عضو شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: همچنین موضوع دیگری در این جلسه مطرح و تأکید شد تا قوای سه گانه همراه با تعامل و همگرایی و نقد منصفانه ای که با هدف ارتقای آثار صدا و سیما دارند پشتیبانی های مالی و اعتباری لازم را هم در نظر بگیرند.

قاضی زاده هاشمی افزود: همانطور که می دانید مجلس شورای اسلامی مصوبه ای را برای سازمان صدا و سیما در نظر گرفته بود که بر اساس آن، هفت دهم درصد از بودجه عمومی کشور در اختیار این سازمان قرار گیرد اما با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه در آخرین روزهای سال 95 تصویب شد و توسط دولت اعمال نشده بود این بودجه و مصوبه به امسال نرسید و امیدواریم این مصوبه در بودجه سال 97 اعمال شود.

وی با اشاره به اعتبارات پیش بینی شده مربوط به سازمان صدا و سیما در بودجه سال 96 افزود: اعضای شورای نظارت بر صدا و سیما به اتفاق از سازمان برنامه و بودجه خواستند تا حداکثر تخصیص را برای اعتبارات این سازمان صدا و سیما در نظر بگیرد تا شاهد ارتقای سطح تولیدات رادیو و تلویزیونی، برنامه های گفتگو محور، برنامه های ترکیبی و به ویژه ساختن سریال ها و آثار نمایشی فاخر در رسانه ملی باشیم.

انتهای پیام/

آیینه رسانه ها :

خبرگزاری صدا و سیما / تأکید شورا بر تعامل قوای سه گانه در همکاری با صداوسیما

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

صندوق نظرات

این قسمت صرفا جهت ارسال نظرات مخاطبان گرامی می باشد .

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :  
موضوع :
عنوان :  
متن :